Millised on põhimõtted, mida tuleks järgida Casting ametikohale mehaanilise valandite

Millised on põhimõtted, mida tuleks järgida casting ametikohale mehaanilise valandite

Tahkumist teooria mehaanilise valandite teadusuuringute ja tootmise kogemuse põhjal põhimõtet tuleb arvesse valades seisukoha.

1, mehaaniline casting oluline osa võib kanda alumises osas. Mehaaniline valu madalama metall on tahkestatud ülemise metalli staatilise rõhu all ja on leping sõlmitud ja kompaktne.

2 olulised tööpind peab olema maas või püsti riigi. Kogemused näitavad, et poorid, metall kaasamist ja muid vigu ilmuvad ülespoole pinnast ja allapoole pinnal või pool fassaad on tavaliselt suhteliselt sile, vead on väike, töötlemisettevõtet pind peab olema ülespoole, peaks olema suurendada töötlemise marginaal tagamaks, et pärast töötlemist ei ole defekte. Tööpingi voodi pind on oluline pinda, ei tohi olla Trakooma, poorid, räbu augud, praod ja kokkutõmbumine ja muid defekte ja nõuab organisatsiooni tihe ja ühtlane, tagamaks, et kindlaksmääratud väärtus kõvadus.

3, nii, et mehhaanilise lennuk suur lennuk alla või kaldu. Suur korter valandite, kallutades saab kasutada selleks, et suurendada metalli pinnale tõusev pöörlemiskiiruse liiva arm armi esinevad vead. Kallutada, valades liiva kasti suurusest, H väärtus on üldiselt kontrolli 200 ~ 400 mm vahemik.

4, peaksid tagama, et valu saab täita. Osadega õhukeseseinalised valandid tuleks õhukeseseinalised osad paigutatakse alumises või valades raja vältida vigu nagu kallates või coldting all.

5, tuleks leidmisele mehaanilise casting täidis. Sulami kahanemine või casting struktuur paksus on ebaühtlane ja kokkutõmbuvus altid kokkutõmbumise valu peaks eelistama ordeni tahkumist, soodustada risers ja ärkaja ning tingimused.

6, rippuvad liiva, liiva rippus või konsooli liiva core, core, kasti ja test lihtne. Kogemus näitab et rippuvad liiva loendiboksis valades lihtne ahendada. See on ebamugav panna rippuvad core Ülemine pool. ULG liiva tuum ei ole stabiilne, lihtne viltune mõjul metallist ujuvus, see tuleks püüda vältida. Lisaks hoolitseda tuum, kasti, kontrolli mugavuse.

7, tuleks väljale positsioon, casting asend ja mehaanilise casting jahutuse seisukoht järjekindel. Flip hallitust ei ole ainult suur hulk labor, kuid ka lihtne tekitada liiva core liikumine liiva, ja isegi tulekahju ja muid defekte.