Casting tootmisprotsessi klapp on järgmised omadused

Valve casting tootmisprotsess on järgmised tunnused:

① valve casting protsessi ja kontrolli tootmisprotsess on keerukam.

Valve casting tühi on keerulise struktuuri nimetatakse õhukeseseinalised shell tükki. Valandite nõuavad siledapinnalised, enamus sõnagi selge, eriti tihe viga olevat. Eespool nimetatud nõuete täitmiseks võtma casting mitmete tehniliste meetmete, nagu näiteks kõrge refractibility modelleerimine materjale ja liiva vesi tuleks modelleerimine kihiline liiv kõvadus, mõistliku ühise põllumajanduspoliitika süsteemi ja st tagamiseks rict kontrolli Pouring kiirus ja temperatuur. Kõrgete tehniliste nõuete tõttu casting protsessi valve valu on palju keerulisem kui üldine valu.

Lisaks valve casting Lisaks sisse suuruse, asukoha täpsuse ja välimus ja mõned on ka mikrostruktuur, mehaaniliste omaduste, korrosioonikindlus ja mittepurustavaid katsetusi ja muid teste, et valve valu kontrolli protsess on keerulisem.

② valve casting paigaldada raskem masin

Valve casting struktuuri, kuju on keerulisem, mõned osad on õhuke, sihvakas, halb jäikust. Kui mehaaniline masin, positsioneerimine ja sihikule on raske, nii tihti vaja keerukaid erilist kinnistumine.

Mõned valve varuosad, pindala vähem täpsete, suure pinna karedus ja mõnikord isegi kasutamine-töötlemine pinna asukoha ja paigutuse. Ja töötlemist pind ja mujal täpsust ja pinnakaredus nõuded on väga kõrged, on raske tagada töötlemise kvaliteedi. Seega selleks, et vastata protsessi, sageli vaja parandada positsioneerimise täpsust alusele ja vähendada pinna ebatasasus või -töötlemise pinna töötlemisel positsioneerimise pinna, mis suurendab ventiil keerukust tootmisprotsessi.

③ raske kohapeal töötlemise

Tõttu mitmesuguseid valve materjalide valandite, lisaks erinevaid malmist, süsinikterasest, enamik tema kõrge tugevuse, korrosioonikindluse ja kõrge raske materjali lõikamine jõudlust on kehv, on raske saavutada vajalikud osad on processin g täpsus ja pinna ebatasasus on valve casting plommimise pinna geomeetriliste kujundite täpsust ja pinna ebatasasus nõuded on kõrged, suurendades raskusi valve casting mehaaniline. Samal ajal, casting materjali lõikamine täitmise ventiil on halb, vaid ka, et valve casting töötlemise meetodeid, materjale, tehnoloogia ja seadmed lõikamine ja tõi nii palju uusi probleeme.

Valve casting iseloomu, valve casting tootmisprotsessi ja kontrolli protsess on keerulisem, ventiil paigaldada raske, valve casting mehaaniline raske masin casting.