Mehaaniline valandite tootmiseks külma eraldamine ja valades üheks põhjuseks

Mehaaniline valandite tootmiseks külma eraldamine ja valades üheks põhjuseks

Mehaaniline enamus on puudulik fusion lõhe ja keevitada serv on sile. See lõhe on nn külm. Mehaaniline valandid on täis kohalike, mehaaniline valu puudumine liha, kaare lõpus oli valas. Kuiv liiv tugeva valu, eriti ei alarõhu malmist sulam on nii, mehaaniline valandite on kalduvus külma eraldamine ja valas väiksemad defektid, tulemuseks mehaanilise casting jäägid.

Vaht tüüp köetakse, lagunenud, ja lagunemine toode kuumutatakse temperatuurini sulametalli neelavad soojust, seega jahutus Sulametall. Lisaks lagunemine gaasi suurendab vastupidavust metallist vedel täidis. Need kaks põhjustab metallist vedelik, mis on peamine külm lahuselu ja valades voolavus oluliselt.

Lisaks on kallates programm, valades süsteemi struktuuri ja valades operatsiooni toota külma eraldamine, valades ka on teatud mõju.

Mehaaniline valu vältimiseks meetmed: ① temperatuur sula metalli valades parandamiseks. Tugeva valu valu temperatuur peaks olema vähemalt 30 ℃ liivvormvalus samadel tingimustel casting temperatuurist kõrgem, ja on üldiselt soovitatav temperatuur 30-50 kraadi Celsiuse järgi. ② Enamus negatiivse rõhu. Seina negatiivse rõhu all võib vähendada metallist vedel täidis kui gaasi vastupanu, kui hea kvaliteediga, madala ja kõrge tugevuse liigist vaht, gaasi on väike, valatud alumiinium sulamist valandite ei saa negatiivse rõhu casting. Kui vaht kvaliteet on halb, casting valandite nõuab negatiivse rõhu. Kallates masin väljaheited on tavaliselt kasutatakse negatiivse rõhu casting. ③ valida mõistliku valades programm ja valades süsteemi struktuuri. Nagu top valades valades süsteemi õõnes sprue, kestus või valamise süsteemi, vähendada, et metallist vedelik protsessi lühendatud, täitmise protsessi sile, et vältida külma ja valas vähem kui vead.