Masinad valandite pind remont meetod vigade peitmine

Masinad valandite pind remont meetod defekte varjata

Malmist platvorm, kontrolli plaat malmist plaat, tööpingi masinad valandite tootmisprotsessis ilmub paratamatult mõned väikesed vead. Väike Buzhi Yu re-masinad valandite, on olemas mõned väikesed masinad valandite vead kuidas seda probleemi lahendada?

1. valatud liimi

Lihtne, ulatuslik masinad Castingss, üldine remont ei nõua edasine töötlemine ja ei ole eriline tugevus kõvadus nõudeid. Sellised masinad Castingss lisaväärtus on suhteliselt madal.

2. keevitus

Rohkem kui 90% kärnide tootjad valinud lahendada tootmise masinad valandite vead tekkinud keevitus. Keevitus remondi tõttu kasutada metalli täiteaine (keevitus kulumaterjalid üldiselt vastavad masinad valandite materjal), keevitus jõudlust saab põhimõtteliselt vastama mitteväärismetallist tavaline ja lihtne toiming, kõrge keevitamine tõhusust, paljud tootjad tunnustatud ja usaldusväärne. Praegu turul, mitut liiki keevitusseadmed, defekt remont, kasutatud on üldjuhul järgmine:

Keevitus masin: malmist valatud terasest keevitamine tavapärasest rohkem kasutada.

Omadused: remont suured vead, kõrge kasuteguriga.

Puudused: joodised liigesed karedus on liiga kõrge, sisemine pinge, mis on altid praod, üldjuhul ka vaja kuumtöötlemist töötlemise nõuete täitmiseks. Ja keevitus tingimused, siseturu lihtne toota poorid, räbu ja muude teiseste vigade tõttu.

TIG keevitus: täpsus masinate Castingss (legeeritud terasest, roostevabast terasest masinate valandite täpsus), alumiiniumi sulamist surevad masinad valandite kasutada argoon Kaarkeevitusseadmete keevitus masin. Osa hallituse tootmine ja remont tootjad, vaid ka kasutamise keevitus masin remont hallitust defekte.

(1) eelised: keevitus efektiivsuse, täpsuse, mis on suurem kui keevitus masin. Mitut tüüpi keevitus traati, roostevaba teras, alumiinium sulamist toodete levinuim sobib keevitamiseks, õpetada kõrge tugevuse.

(2) puudused: defekti parandamiseks, väikeste vigade parandamise (õhulõhede, Trakooma), mõju tõttu on liiga suur, ei jälgi basseini serva. Terase keevitamine on raske kohapeal. Soojuse mõju tõttu keevituseks värviline masinate Castingss või õhukese seinaga osad, lihtne toota soojust moonutamine. Kõrgemad nõuded.

3. külm keevitus masin

Alguses on XXI sajandi uus remont tehnoloogia, keevitusprotsessina detaili soojuse sündi on väga väike, oli külm keevitaja. Pärast aastaid kestnud arengut, keevitus masin taotluse suunas ja tehnoloogia suur areng, on olnud remont turul väga suur. Remont vastavalt toote kategooriad on: paigutuse masin ja EDM remont keevitus masin.

4. montaažitööline

Hetkeline kõrgsageduslike heakskiidu põhimõtte kasutamine pasta (0,05-0,20 mm) kleebi detaili pinnale, iga pasta maksimaalne paksus paksus on sama weld, keevitus kvaliteet sõltub heakskiidu on ühtlane. Detaili kandmiseks sobivad töötlemiseks lubatud remont, hallituse turul on teatav mõju. Masin võib ka olla keevitus pulber (või jäätmete töötlemine), defekti (nagu trahhoom), on täidetud pärast heakskiidu remonti. Pärast remonti detaili värv on väike. Puuduseks on, et remondi kiirus on aeglasem.

Külm keevitus masin ja paigutuse masin ühise puuduseks on tõhusust keevitus on mitte kõrgem kui keevitus masin ja argoon arc keevitus masin, et selle täitmata eelised, et inimesed eelistavad külm keevitus millimeetri defekt remontimisel ja töötlemise pinna defektid.