Automotüüpide integreeritud disain

Autode valamise integreeritud disain

Autoenergia kokkuhoiu ja tootmisnõudluse kulude vähendamise jätkuva kasvu korral kasutage täiel määral valamise, originaalse stantsimise, keevitamise, sepistamise ja valamise eeliseid, mis moodustavad mitu osa mõistliku disaini ja struktuuri optimeerimise abil, et saavutada integreeritud osade valamine Forming võib tõhusalt vähendada osade kaalu ja vähendada ebavajalikku töötlemistehnoloogiat, et saavutada osade kaal ja jõudlus.

Autotööstuse integreerimise arengusuund on valgevärvide valamise väljaarendamisel selgem. Selleks, et täiel määral ära kasutada valamisprotsessi, et saavutada keerukate struktuurivalustuste tootmine, on uksepaneelide, istmete skelettide, armatuurlaua skelettide, esiraami ja tulemüüri integreeritud disain ning muu kõrge rõhu integreeritud disain Valandid, mis on oluliselt suuremad kui praegune tootmine Casting, vajadus 4 000 ~ 5 000 t või isegi suurema mahutavusega valamismasina tootmiseks.

Autode valuste kaal

Et tagada auto tugevuse ja ohutuse tagamine autotööstuses nii palju kui võimalik ettevalmistuse kvaliteedi vähendamiseks, saavutada kerge kaal, suurendades seeläbi sõiduki võimsust, vähendades kütusekulu ja vähendades heitgaaside saastumist. Sõiduki kvaliteeti vähendatakse 100 kg võrra ja kütusekulu 100 km kohta saab vähendada 0,3-0,6 L. Kui sõiduki massi vähendatakse 10% võrra, saab kütusesäästlikkust suurendada 6% -st kuni 8% -ni. Keskkonnakaitse ja energiasäästu vajadustega on auto osakaal maailmas muutunud maailma autode arengusuundumuseks, mootorsõidukite valamise mass on muutunud üheks mootorsõidukite valamise oluliseks suundumuseks.