Kuidas kontrollida valveservade valamistemperatuuri?

Kuidas kontrollida ventiili otsikute valamistemperatuuri?

Ventilatsioonivaluate tootmisel on igal aastal umbes 20% ulatuses valuvaigisteid sisaldavate valtsimiste tõttu sageli valu, valamise temperatuur on tihedalt seotud valamise kvaliteediga, seetõttu on klapivaluate saagise parandamiseks vaja kontrollida valamistemperatuuri.

1, kõrgeim valamistemperatuuri väärtus. Kõrge valamistemperatuur põhjustab liiva-tüüpi tõusu eriti keeruliste liivsüdamike valamistena, temperatuuril 1420, kui prügilat suurendada, valades 1460 Shani jäätmete valamistemperatuuri kuni 50%. Seetõttu tuleks kõige kõrgemat valamistemperatuuri reguleerida 1420 Shani all.

2. Madalaim valamistemperatuur. Kui valamistemperatuur on alla 1380 Shani, on iga monomeeri väikesed poorid töödeldud malmist pinnast ja ava läbimõõt on tavaliselt 1. Üksikutel juhtudel on ainult 1-2 väikest auku ja Need avad ilmuvad ka väikeses koguses vedela räbu. Tulemused näitavad, et see defekt on seotud valamistemperatuuri ja kui valamise temperatuur on suurem kui 1380 Shan, ei tekita klapivaluates defekt.

Kokkuvõtteks võib näha, et valamise temperatuuri tuleb kontrollida 1380. aastal. Lisaks on kõige levinum madala valamistemperatuuri põhjus, et enne valamist transporditakse sulatatud rauda pikka aega avatud lahti. Soojuskadu saab märkimisväärselt vähendada, kui kate valatakse adiabaatilise materjaliga.