Valvevalu valamine

Ventilatsioonivalu moodustamine: valamistemperatuur on 1540, valamise võime on hea ja valamiste kokkutõmbumisaste on tavaliselt 2,5%. Tuleb arvestada survetugevust, valamise tõusulaine paigutust ja valuvormide valimist. Kui valamise mõõde on erapoolik, saab seda pärast kuumtöötlemist korrigeerida ja pärast parandamist tuleb termiliselt töödelda.

Võrreldes muude hallmalmide valamisega on ventiilide valamisprotsessidel järgmised omadused:

Shan Valve Castings tootmisprotsess ja kontrolliprotsess on keerukamad.

Ventilatsioonivalentide tühimik on keeruline, õhukese seinaga kest. Selle valandid vajavad siledat pinda, valatud selgust, eriti tihedat defekti. Ülaltoodud nõuete täitmiseks peaks valimine võtma mitmeid tehnoloogilisi meetmeid, näiteks kõrge tulekindlate valuvormide valimine ja liivettvee juhtimine, vormimine peaks olema kihiline, et tagada liiva karedus, Suu suu süsteem ja valitseva kiiruse ja temperatuuri range kontroll. Tänu kõrgetele tehnilistele nõuetele,

Ventilaatorite valamise protsess on palju keerulisem kui üldist valamist.

Lisaks sellele on ventiilivalandid lisaks kontrolli suurusele, asukoha täpsusele ja välimusele ning mõned ka metallograafilise konstruktsiooni, mehaaniliste omaduste, korrosioonikindluse ja mittepurustavate katsete ja muude katsetega, mistõttu on klapivalu kontrollimise protsess veelgi keerukam.

Tööpingid on raske paigaldada Shan-klapivaluatele

Ventilatsioonivaltside struktuur ja kuju on keerukad ja mõned osad kuuluvad õhukese seina, sileda osade ja halva jäikus. Tööpinkide töötlemisel on keerdude paigutamine ja kinnihoidmine keeruline, tihtipeale on vaja keerukaid spetsiaalseid kinnitusvahendeid.

Mõned klapiosad, positsioneerimisaluspinna täpsus on madalam, pinna karedus on suurem ja mõnikord isegi mitte töötlemata pinna positsioneerimine. Ning katte töötlemine ja muud täpsuse ja pinna karedusnõuete osad on väga suured, on töötlemise kvaliteeti raske tagada. Seetõttu on protsessi vajaduste rahuldamiseks tihti vaja parandada positsioneerimisaluspinna täpsust ja pinna kareduse vähendamist või aluspinna asukoha töötlemist, mis suurendab Klapi valmistamise protsess.

Shani mehaaniline töötlemine on raske.

Erinevate klambrimaterjalide valamisviiside tulemusena on lisaks mitmesugustele malmidele, süsinikterasest suurem osa oma tugevast, korrosioonikindlast ja kõvast materjalist lõikamisvõimest väga nõrk, on nõutav Mehaaniline täpsus ja pinna karedus. Ventilatsioonivalentide tihenduspinna geomeetriline täpsus ja pinna ebatasasus on väga suured, seega on klapivaluate töötlusraskused suurenenud. Samal ajal on klapivalu materjali lõikamisvõime halvasti ja sellega kaasnevad paljud uued probleemid klapivalu töötlemise meetodil, tööriista materjali, lõikamisannuse, protsessiseadmete ja nii edasi.