Masinad valandite kvaliteeti mõjutavad tegurid

Masinad valandite kvaliteeti mõjutavad tegurid

Tööpingi kulumise ja mõõtmete stabiilsus, otseselt mõjutada masina säilitada elu.

On palju tegureid, mis mõjutada masina valandite. Esimene on projekteerimise protsess casting. Casting geomeetria ja töötingimusi ja metallist materjalide omadused suuruse kindlaksmääramisel tuleb kaaluda otstarbekuse disaini seisukohast on otsustav sulamist ja valu iseloomu, mis on ilmne suuruse mõju ja tahkumise ja kokkutõmbumise, Stress ja muud küsimused, et vältida või vähendada koosseisu vask osade eraldamine, deformeerumist, pragunemist ja muid vigu.

Teine peab olema mõistliku valamise käigus. Casting struktuuri, kaalu ja suuruse, casting sulami omaduste ja tootmistingimuste masinad valandite valige asjakohane aluspõrand ja kuju, südamiku meetod, põhitegevuste kogum valu kõõluste, külm raud, ärkaja ja valades süsteemi. Kõrge kvaliteediga valandite kättesaadavuse tagamiseks.

Kolmas on valamiseks tooraine kvaliteeti. Metallist kaasamist, tulekindlate, kütuste, räbustid, modifikaatorina ja kärnide liiv, liiv sideaine, värvi ja muud materjalid, madalama kvaliteediga, teeb poore, vabanemisega gaasijuhtme pisiavadest, räbu, kleepuv liiva ja muid defekte, valandite casting välimust mõjutavad kvaliteedi ja sisemise kvaliteedi tõsiseid valandite saab maha kanda.

Neljas on protsessi operatsiooni, masinate valandite arendada mõistliku protsessi rakendamise juhend töötajatele, tehnilise taseme parandamiseks, et eeskirjade õige rakendamise.