Auto valu ja valu tehnoloogia arengu Trend

Auto valu ja valu tehnoloogia arengu Trend

Valu on üks vanimaid metalli moodustavad meetodite ja umbes 15 – 20% auto osad on valandite eri casting meetoditega toodetud. Nende väljaheited on peamiselt põhikomponenti elektrisüsteemi ja olulised struktuursed komponendid. Käesoleval ajal Euroopa ja USA autotööstuse arenenud riikides, auto casting tootmise tehnoloogia arenenud, hea toote kvaliteeti, auto Casting high tootmise efektiivsust ja keskkonna saastamist. Casting toor- ja abimaterjalid materjale on moodustatud seeria ja standardimist, kogu tootmisprotsessi jooksul saavutatud mehhaniseerimise, automatiseerimise ja luure. Nendes riikides üldiselt digitaaltehnoloogia abil tõhustada casting protsessi disain, casting Praagi määr on umbes 2-5%, ning on loonud rahvusvahelise teenuse süsteemi- ja tehniline tugi. Seevastu kuigi Hiina auto valandite suurem väljund, kuid enamik neist on madala lisandväärtusega ja tehnilist sisu, struktuur on suhteliselt lihtne must valandite ja välisriigi taseme vahe. Käesoleva artikli auto energia säästmine ja keskkonnakaitse ja muude aspektide arendamise vajadustele, arutab auto valu ja auto tehnoloogia arengu suunas.

Surve valu väävelheksafluoriidi asendamine, auto Casting teatud surve metallisula teha edaspidi täita süvend, casting kudede tihe, kõrge mehaaniliste omaduste, täppis suurus, väike töötlemise marginaal. Vastavalt surve võib olla jagatud madala rõhu valu ja kõrgsurve kahte kategooriasse, tema kõrget maksumust hallituse casting, spetsiaalselt auto valandite, kõrge kasuteguriga, suuremahulise tootmise kogukuludest on väga madal. Praegu, peaaegu kõik auto edastamise shell, sidur shell, pump shell, karburaator shell, roolimehhanism jne on alumiinium die casting.

Väävelheksafluoriidi asendamine protsessi põhiparameetrid on surve jõud teatud surve, kiirus, täitmise aeg, selle aja jooksul, sulavad temperatuuril ja hallituse temperatuur sula. Nagu kõrge temperatuur, Kiire, kõrgsurve lahustatakse süvend, täites paratamatult osaleb gaasi, nii arenenud mitmeid uusi protsesse, nagu vaakum väävelheksafluoriidi asendamine meetod, hapnikuga täidetud väävelheksafluoriidi asendamine meetod, auto Casting kiire täitmine die Casting meetodi "täpsus" Die casting meetodi (ka Acumrad meetod, mis on acurate, Kiire, tihe), Kiire keskmise rõhuga täitmine (NDC) casting meetodi, nad on ei ole uus tehnoloogia mittepoorsest survevalus. Seetõttu tunnusjoontest die casting teaduse kontrolli protsessi parameetrid, ratsionaalne disain ja tootmine hallituse (sh valades süsteem, ülevoolu väljalaskesüsteem, hallituse jahutussüsteem, hallituse Küte ja tasakaalu kontrolli süsteem), kasutada sobiv kate ja paigaldamise tehnoloogia. Die temperatuuri ja soojuse suhe on olnud kõige olulisemaid tingimusi on esmatähtis kvaliteetne valamine, auto Casting üldine survevalus casting hallituse süvend pinnatemperatuur sulami sulamistemperatuur 40% umbes eemaldada.