Ehitusmasinate valandid jäävad kiireks arendusperioodiks

Hiina ehitusmasinate tööstus alates väikesest kuni suur, kiire areng, on nüüd saanud täieliku tootevaliku, innovatsioonivõime on kasvanud, turu nõudlus on väga tugev päikesetõusu tööstusele. Eriti viimastel aastatel on ehitustehnika tootmisharu veelgi kiirendada arengut, et edendada ehitusmasinate valandid tootjad mitte ainult suurendanud tootmist ja toote tehnoloogia sisu kasvab ka. Kuid Hiina ehitusmasinate tööstus ei ole probleemi suhtes optimistlik: väikesed ettevõtted, tööstuslik kontsentratsioon on madal, toote struktuur on ebaõiglane, iseseisev innovatsioonivõime, varustus ja tehnoloogia tagasihoidlik, kõrge sisend, kõrge tarbimine, kõrge saaste, madal efektiivsus, madal efektiivsus Tööstusbaasi rõhutamise viis on endiselt habras. Kiirendada Hiina masinatööstuse masinate tootmistehnoloogia parandamist, tehnoloogilise uuendustegevuse suutlikkust, tootmisharude teadus- ja arendustegevuse arendamist, õppimist ja teadusuuringute ühendamist, on muutunud esmatähtsaks.

Tööstusanalüütikud rõhutasid, et Hiina eripärasemate piirkondlike omadustega Hiina masinad on kujundanud Jangtse jõe delta piirkonda, Shandongi, Shanxi, Liaoningu, Guangdongi jt. Tööstusliku aglomeraadi kontsentratsioon nendes piirkondades aitab luua rohkem koostöövõimalusi, nii et koolitus, finantseerimine, arendamine, turustamine, eksport ja muud aspektid vastastikuse mõju ja edendada ehitusmasinate juhtiv tööstus.

Viimastel aastatel on ehitusmasinate tööstuse, peamiselt järgneva tööstuse kiire areng tööstuse, masinaehitustööstuse edendamiseks kiire ehituse tagajärg, tuleneb ka ehitusmasinate tööstuse kiire areng, ehitusmasinate tööstusele arenguvõimaluste saavutamiseks. Hiina ehitussõidukitööstuse turu suurus jõudis 2013. aastal 149000000000 jüaani, kasvades 24,1%.

010 ehitusmasinate tööstuse sissetulek jõuab 400 miljardi euroni, suureneb rohkem kui 25% 2015. aastaga rohkem kui 890 miljardit, keskmine tõus üle 17%, turuväljavaated on SKT kasvutempo suhtes väga optimistlikud, järgmine Viie aasta jooksul hakkab tootmisharu tipptaseme tõeliseks arenguks.

Tööstusinvesteeringute otsuste tegemise võrgustik, mis ilmus "2014.-2018. Aasta Hiina ehitusmasinate turu-uuringute aruanne", näitab, et Hiina ehitussõidukitööstus lähiaastatel säilitab endiselt kiire arengu perioodi. Hiina ehitussõidukitööstuse kiire väljaarendamine on tingitud kodumasinate tööstuse kiire arengust, valatud sisenõudluse kasvust; teisest küljest muutub rahvusvaheline valitsev turg üha aktiivsemaks ja valandite ekspordi maht kasvab aasta-aastalt. Seega on keskkonnas, investeeringute valamise tööstus, turuväljavaade on lai.

Näo tohutut turupinda, uurimis- ja arenduskeskuste loomist, keskendudes tehnoloogilisele innovatsioonile; uute tootearenduse ja masinatööstuse jõudluse parandamiseks; keskenduda põhilistele ja tulevikku suunatud teadusuuringutele, hübriidsetele ja arukatele ekskavaatoritele edasi, kohaliku brändituru parandamiseks. Osalusel on oluline osa

Võttes arvesse olemasolevaid puudusi, on mitmed kodumaised vastuvõtva tootjad või on leidnud lühikese ajavahemiku jooksul meetodi brändi konkurentsivõime parandamiseks. Samal ajal peaksid ettevõtted tugevdama osade osakaalu suurendamiseks teadus- ja arendustegevust ning osade tootmist; tooteteabe, teabe, automatiseerimise taseme, rikaste tooteomaduste parandamine; terviklikult tõhustama toote üldist usaldusväärsust ja vähendama järk-järgult toodete kvaliteeti Euroopa ja Ameerika Ühendriikide vahel.