Kiire arengu periood jääb ehitus masinad valandite

Hiina masinate ehituses väike suur, Kiire areng on saanud toodete täieliku valiku, innovatsioonivõime suurendamise, turu nõudlus on väga tugev sunrise tootmisharu. Eriti viimastel aastatel, veelgi kiirendada arengut, masinate ehituses edendada masinad valandite tootjad suurendada mitte ainult tootmise ja toote tehnoloogia kasutamist kasvab ka. Kuid Hiina ehitustööstuses masinad ei ole optimistlik probleem: väikeste ettevõtete, tööstuse kontsentratsioon on madal, toote struktuur on irratsionaalne, sõltumatu innovatsiooni võimet, varustuse ja tehnoloogia tahapoole, kõrge sisendi, kõrge tarbimine, suure reostuse, madal efektiivsus, madal efektiivsus arengut nii rõhutab tööstusbaasi on endiselt ebakindel. Kiirendada Hiina engineering masinad casting tooteid, tehnoloogilise innovatsiooni võime parandamine, tugevdavad tootmisharu & Rd tootmise, õppe, teadusuuringute ühine, on saanud üks peamisi prioriteete.

Shang Pu konsulteeriva tööstuse analüütikud märkis: Hiina ehitus masinad valandite rohkem eristav, piirkondliku eripära on moodustunud "Jangtse jõe Delta" piirkonnas, Shandong, Shanxi, Liaoning, Guangdong ja kärnide mujal klastri. Kontsentratsioon tööstus linnastu nendes valdkondades aitab luua rohkem võimalusi koostööks, koolitus, arendamine, turundus, ekspordi ja muude aspektide koosmõju, rahastamiseks ja edendada areng casting masinatööstus.

Viimastel aastatel on kiire areng ehituse masinad tootmisharu, peamiselt järgtööstuse edendada tööstuse, masinate casting masinatööstus on ka masinate ehituses kiire arengu tõttu on ehituses masinad tuua arenguvõimalustele. 2013 jõudnud Hiina ehituse masinad tootmisharu turu suurus 149.199 miljardit jüaani, 24,1% võrra.

2010 ehituse masinad tootmisharu tulu jõuab 400 miljardit, s.o rohkem kui 25% 2015 jõuab üle 890 miljardi, keskmiselt üle 17%, turu on väga optimistlik SKP, järel oli selle tööstus saab sisse juhatada arengu tulemusena.

Shangpu konsulteeriva tootmisharu investeeringute tegemise võrgu välja "2014-2018 Hiina masinate turul uuringu aruanne" näitab Hiina masinad casting ehitustööstuses järgmise paari aasta jooksul säilitada kiire areng perioodi. Kiire areng Hiina ehitustööstuses masinad valu on tingitud kodumaise masinatööstus, valandite; sisenõudluse kasv kiire areng teiselt poolt, rahvusvahelise casting turul muutub üha enam aktiivne ja valandite ekspordimaht kasvab aasta-aastalt. Seega keskkonnast, casting tootmisharu investeeringute turu väljavaade on lai.

Silmitsi tohutu turul ruumi loomine teadus- ja arendustegevuse keskused, keskendudes tehnoloogilisele innovatsioonile; uute toodete arendamist ja masina tehnoloogia tulemuslikkuse parandamiseks; keskenduda põhi- ja tulevikku suunatud teadusuuringute, hübriid ja intelligentne ekskavaator, osa on oma roll kohaliku brändi turulepääsu.

Teadlikkuse tõstmisele, mitmed kodumaise vastuvõtva tootjad on või lühikese aja jooksul brändi konkurentsivõime meetodi leidnud. Samal ajal peaks tugevdama ettevõtete & Rd ja suurendada osad; osa detailide tootmine parandada toote luure, teabe, automatiseerimise tase, rikas toote omadused; põhjalikult parandada toote usaldusväärsuses ja järk-järgult vähendada kvaliteeti Euroopa ja Ameerika Ühendriikide vahe vahel.