Ehituse masinad valandite skaala Road

Vertikaalne ja horisontaalne kasvutempo toote kontrollitavuse, elu arengu jätkuvalt uuenduslikke erosiooni.

Teaduse ja tehnoloogia arengut, et asendada suurtootmise ettevõtetele traditsiooniliste toodete, et on vastupandamatu majanduslik ühtlustamine, et suurtootmise on toonud palju riski. Tänapäeva maailmas, on tehnoloogiline revolutsioon, uute tehnoloogiate, uute materjalide, uue ajastu edaspidi tekkimist ja soodustada ehituses masinad casting tooteid.

Viimastel aastatel on suurenenud veelgi kiirendada arengut edendada valandite tootmine masinate ehituses. 2010 ehituse masinad tootmisharu tulud jõuab 400 miljardit, kasvades üle 25%; 2015 jõuab üle 890 miljardi, üle 17%, keskmiselt aga ehitus casting masinatööstus seal on ikka veel arengu mudel, sealhulgas: tööstuse kontsentratsioon on madal, toote struktuur on irratsionaalne, sõltumatu innovatsiooni suutlikkust, seadmete ja tagasi tehnoloogia ja rõhutatud. Me lahendada need probleemid, horisontaalne ja vertikaalne mõtlemine viis skaala, otsida tööstuse laiendamise teel mastaabisäästu kasutamist.

Ulatuse laiendamine skaala, s.o skaala tootmise ja kasutamisega seotud sarnaseid uusi tooteid; kui vertikaalset paisumist, mis on, teadusuuringutest ja arendustegevusest, tehnoloogilised saavutused: turustamise ülevalt alla tootmise ja teadusuuringute ühtsete ELi tööstus skaala uuring.

Majandus, need kaks taset vaatenurgast: Esiteks, uute toodete ja uurimistegevus, toode ise on pidev innovatsioon, märk on kliendi nõudluse muutustele on pidev uute toodete toomine kesklinnas. Teine on tootmise protsessi innovatsiooni, innovatsiooni organisatsiooni struktuur, juhtimine ja uuendus.

Meie eesmärk on suurendada tootlikkust ja parandada juhtimise tõhusust. Samal ajal suunatud innovatsiooni, samal ajal tuum kõige dünaamilisemaks tootearenduse ja innovatsiooni. Inseneri-masinad valandite piirkondlikke iseärasusi, on moodustunud "Jangtse jõe Delta" piirkonnas, Shandong, Shanxi, Liaoning, Guangdong ja valamise tööstuse klastri mujal. Linnastu nendes valdkondades aitab luua rohkem võimalusi koostööks, et koolitus, rahandus, arengu, turustamise, ekspordi ja muude aspektide koosmõju, ja soodustada masinad casting ehitustööstuses.

Teaduse ja tehnoloogia arengut, et asendada suurtootmise ettevõtetele traditsiooniliste toodete, et on vastupandamatu majanduslik ühtlustamine, et suurtootmise on toonud palju riski. Tänapäeval, ajastu tehnoloogiline revolutsioon, uute tehnoloogiate, uute materjalide ja uute toodete ja raamprogramm tekkivaid lühendamine. Viimastel aastakümnetel on toote lühendatud nüüd aastaid või isegi kuud. Uusi tooteid pidevalt asendab vana tooteid.

Iga toode on kasvu perioodil, küpsust, majanduslanguse sellises protsessis. Ja tekkivaid toob mõned riskid. Majandusteadlane ütles, et ainult säästva turul, ei ole säästvaid tooteid. Toote ja populaarsete, ja siis sooja, aga ka kui majanduslangus.

Inseneri "alguses ülbe" casting masinatööstus, kuid näo suur turg ruumi, vajame uute toodete arendamist ja tehnilise taseme täiustamise, keskendudes baas-ja tulevikku suunatud, Paranda võimet riskide vastu. Alguses oht, risk, varajase osa ülekandmise, jõupingutusi, et vähendada riski: täpne Ilmaennustus tekkivaid tugevdada turu-uuringud, teadusuuringute ja uute toodete väljatöötamist, mis karmi konkurentsi turul säilitada pika - st Pidevalt innovaatilist mõtlemist.