Hiina ehitusmasinate valandid väikestest ja suured

Hiina ehitustööstuse masinad Casting alates väikesest kuni suure, kiire areng, on nüüd saanud täieliku tootevaliku, uuenduslik võimsus pidevalt suurendada turunõudlus on väga tugev päikesetõusu tööstusele. Eriti viimastel aastatel on Construction Machinery Castings veelgi kiirendanud arengutempot, et edendada ehitustehnika masinate tootjad mitte ainult suurenenud tootmist ja tootetehnoloogia sisu kasvab ka. Kuid Hiina ehitusmasinate valandid ei ole probleemi suhtes optimistlikud: ettevõtete väike suurus, tööstuslik kontsentratsioon on madal, toote struktuur on ebaotstarbeline, nõrk sõltumatu innovatsioon, varustus ja tehnoloogia tagasihoidlik, kõrge sisend, kõrge tarbimine, kõrge saaste, madal efektiivsus , Madal efektiivsus Tööstusbaasi rõhutamise viis on endiselt habras. Kiiremini parandada Hiina masinatööstuse juhtimissüsteemide tootmist, tehnoloogilise innovatsiooni suutlikkust, tugevdada tööstuse tootmis-, arendus- ja arendustegevust, õppimist ja teadustegevust, on muutunud esmatähtsaks.

Järgmised on samad kui "

Tööstusanalüütikud rõhutasid, et Hiina eripärasemate piirkondlike omaduste hõivamine Hiinas on moodustanud Jangtse jõe delta piirkonda, Shandongi, Shanxi, Liaoningu, Guangdongi ja muude valukodade tööstusklastrite asukohad. Nende piirkondade linnastumine aitab luua rohkem koostöövõimalusi, nii et koolitus, finantseerimine, arendamine, turustamine, eksport ja muud aspektid koostöös ning edendada ehitusmasinate juhtiv tööstus.

Järgmised on samad kui "

Viimastel aastatel on tööstusharude, masinaehitustööstuse ja -tehnoloogia masinate tootmistehnoloogia kiire ehitamine kiirelt arenenud ehitusmasinatel, ehitusmasinatele ja masinaehitusele, mis toob kaasa arenguvõimalusi. Aastal 2013, Hiina ehitusmasinate valandid turu suurus jõudis 1490000000000 jüaani, kasvades 24,1%.

Järgmised on samad kui "

2010 Ehitusmasinad Castings tulu jõuab 400 miljardit, kasvades rohkem kui 25% 2015. aastal jõuab rohkem kui 870 miljardit, keskmine tõus üle 17%, turupositsioonid on väga optimistlikud SKP kasvutempot, järgmine Viie aasta jooksul tõuseb tootmisharu tipptaseme tõeline areng. Vastavalt "2014.-2018. aasta Hiina ehitusmasinate valukõnede turu-uuringute aruandele" näitab, et Hiina ehitusmasinate tootmisettevõte järgnevatel aastatel säilitab endiselt kiire arengu perioodi. Hiina masinatööstuse kiire arengu tõttu on see, et masinaehitustööstuse kiire arengu tõttu suureneb nõudmine valamise järele. Teisest küljest muutub rahvusvaheline valitsev turg üha aktiivsemaks. Seega on keskkonnast, investeeringute tegemise tööstusest, turuväljavaade lai.