Põhjused ja ennetusmeetmete auto Casting mehaanilise kleepuv liiva

Mehaaniline kleepuv liiva, ka metallist vedel läbilaskvuse kleepuv liiva, koosneb vedela metalli või oksiid läbi kapillaaride infiltratsioon või gaasi sissetungimise viis süvend pinna liivaga lõhe, auto Casting Metall ja liiva mehaaniline segu helisummutusmaterjal. Qinghe kleepuv Liivakihist näha Kuna metalli läige. Mehaaniline kleepuv liiva pinda oli käsna-like, kindlalt kinni auto müügiks korraldatud pinna ja esines liivaranna ja core pinna soojus ja tugev liiva pingsus madal osade, näiteks valades suudmes, auto Casting paks jagu, Groove.

Mehaaniline kleepuv liiva mõjutab auto Casting auto valandite välimus, vaid ka põhjustab lammutamine, nii mehaaniline kleepuv liiva auto valandite tuleb pöörata piisavalt tähelepanu toote tõhususe suurendamiseks. Ma koos töökogemust tootmises ja asjakohast informatsiooni, rääkida auto Casting liiva ja selle vältimise meetmed.

1, auto valamine ja disain

Selline disain aitab kaasa mehaanilise pulgad tootmise kui valatud ja muster on terav, ulatuvatest või kuju, väljaulatuvad liiva või korter liiva või liiva core. Sest sellise ülesehitusega auto valandite näidatakse liiva, liiva core paikne kuumatunne kontsentratsioon, tavapärase sooritamise hävib, liiv, liiva core pind eelnevalt kollaps, sula metalli või oksiid kergesti tungida ja toota mehaanilise kleepuv liiva. Seoses soojust kontsentreeritud eriline liiv, nagu tsirkoon liiva või liiva oliviin osa pikaajaline kuumus või palavik kiirguse võimsus parandamiseks.

2, näeb

(1) halb projekteerimisel, välimus, et liiv ei ole tihe või kompaktne tihenemine, põhjustab süvend pind krobeline või lahti, seal on otsene mõju tootmise mehaanilise kleepuv liiva. Välimus protsesside kavandamise sageli kuvatakse järgmine tõrge:

Esiteks hallituse osa vale valik, mille tüüp on liiga kõrge, või liiva sügav süvend teket.

Teiseks paigutus vale asend põhja hallitust välimus, et depressioon on raske Chung, see võib olla tingitud muster seinale liiga lähedale või välimus liiga lähedal. Tõttu kokkuleppes on liiga täis, paneb auto Casting toota turse liiva, isegi kui ei ole ilmne turse liiva, tekib mehaanilise kleepuv liiva. Mehaaniline kleepuv liiva ja punnis kuvatakse tõttu viga sama päritolu, sama auto Casting.

Kolmanda, sprue, ärkaja ja jooksja valesti paigutatud, on lihtne Chung tõeline depressioon, mis on ärkaja süsteemi paigutust.

Neljandaks: mold kalle<1.5 °,="" even="" if="" the="" sand="" tightness="" of="" the="" appropriate,="" will="" make="" the="" sand="" surface="" tear,="" easy="" to="" make="" metal="" or="" metal="" oxide="">

(2) halb struktuuri protsessi välimus, tulemuseks metallist vedeliku staatiline rõhk on liiga kõrge. Staatilise rõhu tõusu tõttu liiva koormus suureneb, nii eriline liiv või rohkem kompaktne modelleerimine meetodi vastu metallist vedelik liiva vajadus tüüpi osmootne rõhk.

3, Liivakastid

Disain ja ehitus, liiva kastis ei ole otstarbekas, tulemuseks on ebaühtlane liiva kompaktsus või Chung liiv on liiga pehme.

Nende probleemide üldised põhjused on järgmised:

(1) vale asend ning takistavad mõned Chung real, tulemuseks kohaliku liiva liiga pehme, põhjustades paistetus liiva või mehaanilise kleepuv liiva hukku.

(2) liiva kastis on liiga väike põhjustada Chung liiva ei ole reaalne.

(3) ebaõige asend kasti, nii et sprue ja ärkaja mitte paigutada õigesse kohta, nii et näidata või sprue ja liiv on tihenemine tüüpi ei ole tihe. Ja kuna osakond toob paratamatult kaasa soojuse kontsentratsiooni, et mehaaniline kleepuv liiv on raskemad. Seega, kui sprue või ärkaja asukohta ei saa muuta, kasti peab ära lõigatud või eemaldatakse kogu.

(4) on liiga kõrge. Mehaaniline kleepuv liiva seda tavaliselt süvend pind hermeetilisus ja sulametalli, suurus metallist vedeliku rõhk ja metalli tihedus ja kõrgus ülemise staatiline rõhk. Kui soovite alustada auto Casting kahaneb, kasti peaks olema teatud kõrgusel, kuid liiv täitmiseks peab paranema.

4, valades ärkaja süsteemi

(1) ebaõige asend näidata tekitatud liiva, põhjustades enneaegselt hävitada süvend pinnale tõusmist. Metallist vedelik või kõrgel temperatuuril moodustunud metallioksiidi on tõenäolisem süvend pinnale tungida.

Sellised juhud on järgmised:

Esiteks, sprue või ärkaja pinnast moodustavad liiga sarnane kuum sektsiooni, kuum osa liiva tüüp kui mitte Chung, mehhaanilise kleepuv liiva vigastuse väga tõsine.

Teiseks, teatud süvend voolu metalli pinnale liiga palju, on piisavalt hävitada ulatuses ulatus kuumutada. Kui esialgne tahkestatud kõva kest süvend on hiljem tunginud Sulametall, kleepuv liiv on tõsisem.

Kolmas, valamine, kus võib põhjustada metalli vedeliku rõhk on liiga kõrge kõik tegurid võivad viia auto valandite toodang mehaanilise kleepuv liiva. Kui metallist vedelik ei ole ainult kõrge surve ja temperatuur on kõrge, on olukord eriti raske.

(2) ristlõige on sprue, jooksja ja jooksja on vale, nii et Sulametall oksüdeeritakse pidevalt valades, metallioksiidid arvu ja põhjustab vormimise liiva fluxing. Valades käigus ühes süsteem tuleks alati täis metall, teisiti saab oksüdeeritud metallist lahendus, mõni osa auto Casting süsteemi.

(3) ärkaja kaela suurus on liiga suur, põhjustab ülekuumenemist, oma ümbritseva liiva, mis on rohkem levinud probleem. Selle probleemi põhjuseks on sageli näidata kaela on liiga pikk selleks, et metalli suu põhjas on mitte enneaegselt tahkestatud, pead kaela mahtu suurendada. Kui tegemist ärkaja kaela ei ole mittenõuetekohase täitmise tõttu, on kõige parem lühendada ärkaja kaela ennetada tahkumist, kui selle mahtu suurendada. Väiksem ärkaja kaela võib vähendada soojuse liiva tüüp.

(4) värava tassi või sprue sobimatu kujundus, seega jääb kui valades oksüdeerumise käigus metallist vedelik, mis on tavaliselt tingitud turbulents, õhku koos metallist pinnale oksiidi õhukese koguneda liiva mehaanilise haardumist.

5, liiva

(1) Originaal liiva osakeste suurusjaotuse ei ole ühtne, on põhjus liiva kompaktsus on madal, originaal liiva osakeste suuruse järgi suurim kompaktsus liiv on tingimata.

(2) liiva voolu ja kehv vormitavusega.

(3) shell liiva vaik on liiga õhuke, teeb shell kohaliku tugevuse ja kohaliku liiva ei kuulu vaik, tõttu sellel lihtsal põhjusel, et teket mehaanilise liiva kinni.

(4) läbilaskvus hallitus on liiga kõrge, mis on teise liiga paks liiva osakesed. Hingavus ja kompaktsus on kaks tegurit, mis mõjutavad üksteist. Vähest pigistustunne on hea ventilatsioon, ja vastupidi.

(5) liiv süsiniku materjali või desoksüdeerivat materjali on, hakkab tootma liiga palju metallioksiidi, nii et selle oksiidi märg liiv ja kergesti tungida.

6, tuum

(1) katmata värvi liiva liiva core liiga jäme või halb osakeste suurusjaotuse ja originaal liiva osakeste suuruse jaotus ei ole ühtlane, mõju mehaaniliste kleepuv liiva teket.

(2) liiv core ei Chung, ja liiva tüüp ei ole sama liik on sama, mehaaniline kleepuv liiv on märkimisväärne mõju.

(3) liiv core pind töötlemata või poorne, võib põhjustada mehaanilisi kleepuv liiva. Sula metalli või oksiid imbub see karm või poorne pind ja siis imbub tuum.

(4) liiva core niiskuse säilitamise käigus. Liiva tuum, vesi on liiga palju vaeva. Kuna liiv core liiga palju vett ei ole lihtne avastada. Liiva tuuma näevad välja nagu kuiv, kuid tegelikult vesi on ikka väga kõrge.

(5) käsitlemisel hooletu või värvi liiva tuum on endiselt märjas olekus käsitlemisel ja põhjustada kahju või hõõrdumist kate. Tulemuseks on, et tuum kattekiht ei ole piisav, et vältida metalli või oksiidide tungis sisse tuum. Kui liiv core avada auk, põhjustades metallist vedelik keeb ja toota mehaanilise kleepuv liiva värvi ka kahju osakond.

(6) liiv südamiku kate keelekümbluse liiga pinnapealne, põhjustab otseselt mehaanilise kleepuv liiva.

(7) liiv südamiku kate kõrge temperatuur tugevus on väike. Savi värvi või liigne lahusti puudumise tõttu, et sideaine sisaldus vähenenud, tulemuseks väiksema tugevusega katte, mis on põhjustatud mehhaanilise haardumist liiva.

(8) core liiva segada vaesed, nii, et üksikud osad liiva tugevus on liiga madal, tulemuseks koobas teadus kui valades, mis mehhaanilise kleepuv liiva.

(9) liiv core puhastus- ja kehv remont, otse põhjustavad mehaanilised kleepuv liiva. Liiva core tugevdada kontrolli, sellised defektid peaks suutma vältida.

(10) liiv core lülitus, spreid uuesti ei kuivada. Ja liiva core märg hoovuste nagu sama, pindade katmine liiva ei ole lihtne koorida maha ja eemaldage.

(11) core kasti ei ole puhas, teeb core liiva külge core kasti, tulemuseks liiva core pinnakaredus. Kõrge kvaliteediga liiva Corel on tihe Pealmine kiht, core kasti ei ole puhas ja ei saa kvaliteetset liiva core tihe pinnakihis.

7, kuju

(1) Chung liiva pehmeks ja kompaktne tase ebaühtlane. Enamasti on võrdselt oluline on ühtne ja kompaktsus. Kuid mõnikord liiva kompaktsus on ühtsem kui kogu pehmust liiva.

(2) liiv remont halb. Liiva remont pind krobeline lahti, põhjustab mehaanilist kleepuv liiv; remont üle või varuosade vee on liiga kõrge, põhjustab metallist vedelik keema ja põhjus mehaanilise kleepuv liiva.

(3) täita halb osad on karm, lahtine, on mehaaniline kleepuv liiva.

(4) liiva kate, ebaühtlased või ebapiisav.

(5) Keemiline-tüüpi värvi kuiv või ebaühtlane kuivatamine.

(6) liigsete hallituse release vedeliku nõrgendada liiva pinna tugevus, aidanud kaasa sula metalli keeva ja toota mehaanilised auto Casting liiva.

(7) liiv kate on liiga madal, pindade katmine liiva sissehingamine, tulemuseks värvi alla või koorimine, mis on põhjustatud mehhaanilise kleepuv liiva välja.

(8) pind pind kaetud ebapiisav hulk liiva, mis on ühise tegevuse hooletusest.

(9) sooja ja külma materjalide (liiv core, liiva, core, külm raud jms) kokku tulla. Kuum ja külm materjal kokku, teeb vee kondenseerumist. Niiskus võib põhjustada keeva-tüüpi mehaanilise kleepuv liiva, samas tootluseks oksiidide, järgneb metallioksiidi infiltratsioon olulist suurenemist. See on üldine põhjus mehaanilise kleepuv liiva, vaid ka kõrgsurve modelleerimine mehaanilise kleepuv liiva peamine põhjus.

8, koostises

(1) lihtne vorm veevoolu metallioksiidid, metalli kui pindpinevus või paksem metallist hea liikuvus on põhjustavad mehaanilised kleepuv liiva.

(2) sulamitega madala sulamistemperatuuriga osad nagu plii pliist pronksist kergesti viia mehaanilise kleepuv liiva. Kuna plii on ikka voolu olekus kui temperatuur on madalam kui vanem metalli temperatuur.

(3) vajadus kõrge temperatuuri auto Casting sulamist. Kui sulami vool on hea, lihtne toota mehaanilise kleepuv liiva. Peale kallates temperatuur on kõrge, määra moodustamise ning oksiidi kiirendatud ja seetõttu on kalduvus vormi oksüdatiivse mehaanilise kleepuv liiva.

9, valamine

(1) kallates temperatuur on liiga kõrge, mitte ainult parandab paindlikkuse sulametalli, kuid ka kiire oksüdeerumine metallist vedelik, hoogustades oksüdatiivse mehaanilise kleepuv liiva esinemine.

(2) kulp on liiga kõrge ja ülemise on liiga kõrge, moodustab liiga suure metallist indenter, edendada metalli või oksiid liiva-tüüpi pooridesse.