Auto Casting protsessi teadmiste ja tehnoloogia arengu Trend

Ligikaudu 15 – 20% auto osad on valandite eri casting meetoditega toodetud. Nende väljaheited on peamiselt põhikomponenti elektrisüsteemi ja olulised struktuursed komponendid. Käesoleval ajal Euroopa ja USA autotööstuse arenenud riikides, auto casting tootmise tehnoloogia on arenenud, toote kvaliteet on hea, kõrge tootmise efektiivsuse, keskkonna saastamist. Casting toor- ja abimaterjalid materjale on moodustatud seeria ja standardimist, kogu tootmisprotsessi jooksul saavutatud mehhaniseerimise, automatiseerimise ja luure. Nendes riikides üldiselt digitaaltehnoloogia abil parandada casting protsessi disain, casting Praagi määr on umbes 2-5%, ning on loonud rahvusvahelise teenuse süsteemi- ja tehniline tugi. Seevastu kuigi Hiina auto valandite suurem väljund, kuid enamik neist on madala lisandväärtusega ja madal tehniline sisu, struktuur on suhteliselt lihtne must valandite ja välisriigi taseme vahe. See artikkel käsitleb peamiselt arengu suunas auto valu ja auto tehnoloogia arengu Nõudmiseni auto energiasäästu ja keskkonnakaitset.

1. auto valandite suunas

1.1 integreeritud auto valandite projekteerimine

Auto energia säästmine ja vähendada tootmiskulusid nõudeid jätkuvalt suurendada, casting, esialgsete stantsimine, Keevitustööd, metalli ja valu, mis mitmel pool läbi mõistliku kujunduse eeliseid täiel määral kasutada ja struktuuri optimeerimisest, saavutada integreeritud osad casting kujundamine, saab tõhusalt vähendada osade kaalu ja vähendada tarbetuid töötlemise protsessi, kaal osad ja suure jõudlusega saavutamiseks.

Auto casting integratsiooni arengu trend on ilmsem värvilise sulamist valandite arengus. Selleks, et täiel määral valamise käigus saavutada keerulise struktuuri valandite tootmine omadused, on olnud integreeritud disain uksepaneelid, istme, armatuurlaua skelett, raami esiosa ja integreeritud tulemüüri disain kõrgsurve valandite suurus on oluliselt suuremad, kui praegune tootmine valamine, 4 000 vajadust ~ 5 000 t või isegi suurema mahutavuse väävelheksafluoriidi asendamine masina tootmiseks.

1.2 auto valandite mass

Tugevuse ja ohutuse auto all auto võimalikult palju vähendada preparaadi saavutada kerge kvaliteedi eeldus suurendades sõiduki võimsus, vähendada kütusekulu ja heitgaaside saaste vähendamiseks. Sõiduki kvaliteedi vähendatakse 100 kg ja 0,3 – 0,6 L. saab vähendada kütusekulu 100 km kohta Kui sõiduki kaal on vähenenud 10%, kütuse tõhusust tõsta poolt 6 – 8%. Erivajadustega, keskkonnakaitse ja energia säästmisega, auto kaal muutunud maailma auto arengu trend, auto valandite mass on saanud üks auto valandite oluline suunas.

2. auto casting tehnoloogia arengu suunas

Tootmistehnoloogia õhuke - seinaga keerulise struktuuriga valandeid

Koos autotööstuse ja nõudlus energia säästmiseks ja heite vähendamine, autoosade mass muutub üha enam kerge. Läbi õhukese seinaga disain on oluline areng suunas mootori ploki. FAW Casting Co., Ltd. FAW Volkswagen tootmise malmist silindri, näiteks kiiret esitamist 06A silindri seina paksus 4,5 mm ± 1,5 mm, EA111 silindri seina paksus 4 mm ± 1 mm, praegu masstootmine EA888Evo2 silindri seina paksus 3,5 mm ± 0, 8 mm EA888Gen.3 ballooni toote struktuur on keerulisem järgmise põlvkonna, seina paksus vaid 3mm ± 0,5 mm on kõige õhem Hall malmist silindri. Masstootmises, seal on mõned probleemid nagu purustatud core, drift core ja seina paksus kõikuv. Siiski poolt, liiva core ja liiv, kvaliteedi kontrollimise, kuid ei vasta EA888Gen.3 ballooni tootmise nõuetele, tuleb kasutada kogu kontserni peamiste valades protsessi.

2.2 alumiinium-magneesiumi sulam suurte konstruktsioonielementide tootmise tehnoloogia

Energia säästmiseks, keskkonna kaitsmiseks ja kulude vähendamise järele, alumiinium-magneesiumi sulam ulatusliku struktuurilise casting on oluline arengu trend ja selle valmistamise tehnoloogia on saavad praeguse arengu hotspot. Alumiinium-magneesiumi sulam suurte konstruktsioonielementide peamine tootmistehnoloogia on praegu kõrgsurve casting, casting väljapressimist ja madala rõhu casting. Kõrgsurve casting tootmise efektiivsus, toote kvaliteet on kujunenud peamine tootmisprotsessi, selle valmistamise tehnoloogia areng keskendunud kõrgsurve valamise käigus on easy Curl, valu lihtne, et poorid vormi, saate Termiline töötlus probleeme.

2.3 casting, Casting tehnoloogia Precision

Osutatakse ühiselt kui auto müügiks korraldatud peamiselt täpne valu viitab hallituse ja investeeringute casting tehnoloogia. Auto casting moodustab tehnoloogia arengu casting täpsusega, mis on omamoodi moodustavad meetod casting. Valandite poolt seda tüüpi moodustavad meetodi kasutamist ilma lõikamine või tükeldamine. Casting suurus täpsuse parandamisega, casting täpsus moodustavad tehnoloogia on kiiresti arenenud viimastel aastatel ja uusi casting meetodeid mitmeid on välja töötatud nagu täpsus liivvormvalus, kaotas vaht Casting, kontrollitud rõhu Casting ja surve valu. Kasutades kombinatsiooni tsirkooniumi casting meetodi töötas välja Suurbritannia Cosworth liiv core ja kontrolli elektromagnetilise pump. See on edukalt kasutatud alumiiniumi sulamist silindrite jaoks ja on ilmunud palju protsessi variante nagu madalrõhu valamise asemel elektromagnetilist Pump valu ja muud protsessid. Seda tüüpi casting meetodi kasutamisega saab toota 3.5 seina paksus ~ 4,0 mm alumiinium sulamist silinder, on praeguse täpsuse liivvormvalus nimel protsessi.

Kõrgsurve valamise käigus arenenud põhjal vaakum casting, hapnikurikka väävelheksafluoriidi asendamine, pooltahke metallist reoloogilisi või tiksotroopsete väävelheksafluoriidi asendamine protsessi eesmärk on kõrvaldada valu vead, parandada sisemist kvaliteeti ja laiendada die Casting rakendusi. Väljapressimist casting protsessi metallisula täidetakse ja tahkestatud surve all ning on eelised sujuv, ei metalli pritsimise, vähem kahju metallist vedel oksüdatsiooni, energiasäästu, ohutut ja vead casting auk. Suure jõudlusega alumiinium casting väljatöötamise ja kohaldamise arvukates rakendustes.

Autode tootmise pidev kasv on vaja casting kvaliteet, suurepärane jõudlus, lähedal mõõdulähedasse vormi, mitme liigi, väikese kütusekuluga, odavate suunas. Kui umbes 15 – 20% osad on valandite. Selleks on vaja kasutada uusi tehnoloogiaid, erinevaid valamise tööstuse uute materjalide casting üldise taseme tõstmiseks. Casting täpsus casting tehnoloogia võib nimetatud nõuetele autotööstuse valandite ja selle rakendused hõlmavad eri casting protsessi autotööstuse valandite.

Vastamaks üha suureneva keskkonnanõuetele, autod on suunatud kerge kaal. Vähendatud sõiduki kaal 10%, kütuse tarbimine võib vähendada 5,5%, kütusekulu tõsta poolt 3 – 5%, vähendatakse heitkoguseid umbes 10%. Alumiiniumi ja magneesiumi ja muude värvilise sulamist valandite, suurt keerulise struktuuri integreeritud valandite ja laiaulatusliku rakendamise täpsus casting vormimise tehnoloogia on peamine võimalus vähendada kaalu saavutamiseks auto valandite. Ja mis laialdane kasutamine digitaalse tehnoloogia seadmed nagu mitmeid vahendeid arengu saavutamiseks ja vajaduste kaasaegse autotööstuse valandite suure jõudlusega casting materjalide põhjal autotööstuses.