Auto Casting protsessi teadmiste ja tema valu tehnoloogia arengu Trend

1. auto valandite suunas

1.1 integreeritud auto valandite projekteerimine

Auto energia säästmine ja vähendada tootmiskulusid nõudeid jätkuvalt suurendada, kasutada täielikult casting, esialgsete stantsimine, Keevitustööd, metalli ja valu, mis mitmel pool mõistliku kujunduse ja struktuuri eelised optimeerimine, saavutada integreeritud osad casting kujundamine, saab tõhusalt vähendada osade kaalu ja vähendada tarbetuid töötlemise protsessi, kaal osad ja suure jõudlusega saavutamiseks.

Auto casting integratsiooni arengu trend on ilmsem värvilise sulamist valandite arengus. Selleks, et täiel määral valamise käigus saavutada valandite keerulise struktuuri eripära, on olnud integreeritud disain ukse plaadi

Istme skelett, armatuurlaua skelett, raami esiosa ja tulemüüri, mille suurus on oluliselt suurem kui praegu toodetakse valandid, 4 000 – 5000 t või isegi suurema mahutavuse die casting masinad on vaja.

1.2 auto valandite mass

Tugevuse ja ohutuse auto all auto võimalikult palju vähendada preparaadi saavutada kerge, kvaliteedi eeldus suurendades auto võimsus, vähendada kütusekulu ja heitgaaside saaste vähendamiseks. Auto vähendamine 100 kg 100 g saab vähendada kütusekulu 100 km 0,3 ~ 0,6 L, kui sõiduki kaalu vähendada 10%, kütuse tõhusust tõsta poolt 6 – 8%. Erivajadustega, keskkonnakaitse ja energia säästmisega, auto kaal muutunud maailma auto arengu trend, auto valandite mass on saanud üks auto valandite oluline suunas.

1.2.1 kerge disain auto valandite

Valandite üldise ohutusteguri võrdse paksusega disain on üks autotööstuse valandite ventilatsiooni meetodid. Peamine tagastamise võrdse paksusega disain aga struktuuri täitmise mitte täielikult ära kasutada ja plastivalu kaalutõus. Kasutades CAE analüüs, topoloogia optimeerimine ja vahendeid optimeerida konstruktsiooni osad, et stress väärtuse eri osa hästi erinevate osade seina paksus on vastuolus, väike osa õhem materjali paksus või ei materjali kaalu kohta. Valu, mis moodustab arvesse võttes võimalik saavutada keerulise struktuuriga valandeid teket, võite saavutada erinevaid ebakorrapärase kujuga ristlõikega. Disain, CAE või topoloogia optimeerimine kasutamise ja muude transpordivahendite osad stressi analüüs. Jõu jaotamine määrata osad ja konkreetse kohaliku materjali paksus. Casting tugevdamine, kaevamine augud ja paksenemine, võib oluliselt vähendada osade mass.

1.2.2 Comfort auto valandite

Alumiiniumi ja magneesiumi ja Comfort materjal on põhiline kahju meetmed praeguse mootorsõidukitootjate suhtes. Alumiiniumi tihedus on ainult 1/3 terasest ja on suurepärane korrosioonikindlus ja nõtkus. Magneesiumi tihedus on väiksem, vaid 2/3 alumiiniumist, suurepäraseid kõrgsurve valu tingimustes. Alumiiniumi ja magneesiumi eriti tugev külg (tugevuse ja kvaliteedi suhe) on üsna kõrge, vähendada kaalu, parandada mängib otsustavat rolli. Viimase kahe aasta jooksul parandada konkurentsivõimet, koos selle oluliste alumiiniumi ja magneesiumi valandite ja integreeritud casting USA autotööstus on lähedalt seotud.

1.2.3 Suur jõudlus mootorsõidukitööstuse valandite

Parandada materjali, nii et kaal üksuse osad peavad vastu suuremad koormused, mis on üks viise vähendada valandite mass. Stent-tüüpi valandite moodustavad olulise osa valandite ja valandite arengut saanud ka üks keskendub. Termilise töötluse ja muid meetmeid, et muuta materjali mikrostruktuur, suurendades osadest, jäikus ja sitkus, tugevus on võimalik tõhusalt vähendada osade mass.

Isotoonilise karastada plastiline rauda, mitte ainult terasest tugevust kui tavaline on paranenud ja tihedus on väiksem kui teras, tihedus on 7,1 g / cm3, samas valuterasest tihedus 7,8 g / cm3, on väga soovitatav viimastel aastatel, materjali ning kasutamine ning isotermiline summutab malmist valandite valgust, 10% kergem kui teras tingimustel sama suurus. Dongfeng Motor Company teatud tüüpi tarbesõidukite kasutati jahtuda malmist malmist, terasest kerge kogurahvatulu asemel

Ja selle isotermiline summutab malmist tükki 14 vedrustuse osadest tugevus omadused arvesse ekspertide Foorum rea kujunduse. Tabelis 1 on isotermiline summutab malmist materjali asendamisest kerge mõju kasutamine, kogu massi vähendamine ligi 40%, mõju on märkimisväärne. Tuleks märkida, et tabelis 1 kerge toime on mitte ainult materjali asendamist, vaid ka panus kergekaaluline. Üldjuhul kaasneb auto valandite materjalide asendamine sageli kergekaaluline osad.

Alumiinium ja magneesium sulamist valandite kasutada ka kõrge tugevuse, kõrge karm materjalide asendada algne valgus sulamist kaalulangus kõrgetasemeliste materjalide edasise kaalulangus, USA General Motors taotluse alusel Asendada suure jõudlusega AE44 sulamist originaal alumiiniumisulam, tootmise abiraami alusel veel kaalulangus kaalulangus alumiinium sulamist kõrgsurve casting meetodi kasutamine ettevõtte 6 kg.

2. auto casting tehnoloogia arengu suunas

2.1 õhuke sein keerulise struktuuriga valandeid tootmistehnoloogia

Koos autotööstuse ja nõudlus energia säästmiseks ja heite vähendamine, autoosade mass muutub üha enam kerge. Läbi õhukese seinaga disain on oluline areng suunas mootori ploki. FAW Casting Co., Ltd. FAW Volkswagen tootmise malmist silindri, näiteks kiiret esitamist 06A silindri seina paksus 4,5 mm ± 1,5 mm, EA111 silindri seina paksus 4 mm ± 1 mm EA888Evo2 ballooni seina paksus 3,5 praegu masstootmine seina paksus, mm ± 0, 8 mm EA888Gen.3 ballooni toote struktuur on keerulisem järgmise põlvkonna vaid 3mm ± 0,5 mm on kõige õhem Hall malmist silindri. Masstootmises, seal on mõned probleemid nagu purustatud core, drift core ja seina paksus kõikuv. Siiski poolt, liiva core ja liiv, kvaliteedi kontrollimise, kuid ei vasta EA888Gen.3 ballooni tootmise nõuetele, tuleb kasutada kogu kontserni peamiste valades protsessi.

2.2 alumiinium-magneesiumi sulam suurte konstruktsioonielementide tootmise tehnoloogia

Energia säästmiseks, keskkonna kaitsmiseks ja kulude vähendamise järele, alumiinium-magneesiumi sulam ulatusliku struktuurilise casting on oluline arengu trend ja selle valmistamise tehnoloogia on saavad praeguse leviala arengu. Alumiinium-magneesiumi sulam suurte konstruktsioonielementide peamine tootmistehnoloogia on praegu kõrgsurve casting, casting väljapressimist ja madala rõhu casting. Kõrgsurve casting tootmise efektiivsust, toodete kvaliteedi on saanud peamine tootmisprotsessi, selle valmistamise tehnoloogia areng on peamiselt koondunud kõrgsurvepesurit valamise käigus on easy Curl lihtne moodustada õhulõhede sees casting, saab soojust ravi probleeme.