Casting protsessi teadmiste ja arengu Trend kärnide tehnoloogia auto

Valu on üks vanimaid metalli moodustavad meetodeid. Umbes 15% ~ 20% autoosad on valandite eri casting meetoditega. Nende väljaheited on peamiselt põhikomponenti elektrisüsteemi ja olulised struktuursed komponendid.

Praegu Euroopa ja USA autotööstuse arenenud riikide auto casting arenenud tootmistehnoloogia, tootekvaliteedi, tootmise efektiivsuse ja keskkonna saastamist. Casting toor- ja abimaterjalid materjale on moodustatud seeria ja standardimist, kogu tootmisprotsessi jooksul saavutatud mehhaniseerimise, automatiseerimise ja luure. Nendes riikides üldiselt digitaaltehnoloogia abil tõhustada kärnide protsessi disain, casting Praagi määr on umbes 2-5%, ning on loonud rahvusvahelise teenuse süsteemi- ja tehnilise toe. Seevastu Hiina auto väljaheited, kuigi suurem väljundis, on enamasti must valandite lisaväärtust ja tehnilise sisaldusega ja suhteliselt lihtne konstruktsioon, mis on kaugel välisriikides. Seeparast auto energia säästmine ja keskkonnakaitse aspektid arengu vajadustele, arutab auto valu ja autotööstuse tehnoloogia arengu.

Auto energia säästmine ja keskkonnakaitse kui ka omahind, castingust ja mis eelised olemasolevate casting, on algne stantsimine, Keevitustööd, vormstantsimisel ja valamisel Mitmeosalised, järele ratsionaalne disain ja struktuuri optimeerimisest integreeritud osade casting kujundamine, saab tõhusalt vähendada osade kaalu ja vähendada tarbetuid töötlemise tehnoloogia, et saavutada kerge ja suure jõudlusega komponente.

Alusel eeldus tagada tugevuse ja ohutuse sõiduki, sõiduki tühimass saab vähendada nii palju kui võimalik vähendada nii, et parandada sõiduki dünaamika, kütusekulu vähendada sõiduki kaalu ja vähendada heitgaaside. Iga 100 kg auto äärekivi kehakaalu vähendamine, 100 km kütusekulu võib olla vähendada 0,3 ~ 0,6 L, kui sõiduki kaalu vähendada 10%, kütusesäästlikkuse võib olla kasvanud 6% kuni 8%. Keskkonnakaitse ja energiasäästu vajadusele kerge autod on muutunud maailma auto arengu trend. Kerge auto valandite saanud ka üks autotööstuse valandite olulised arengusuunad.

Nn auto casting täpsus casting moodustavad peamiselt viitab kadunud vaht ja investeeringute casting tehnoloogia. Auto casting moodustab tehnoloogia arengu casting täpsus, mis viitab teatud tüüpi valu, mis moodustavad meetod. Valandite antud tüüpi kujundamisel saab kasutada vahetult ilma lõikamine või tükeldamine. Suurenev nõuetele täpsus valandite, casting täpsus, mis moodustavad tehnoloogia on kiiresti arenenud viimastel aastatel ja uus casting näiteks täpne liivvormvalus, moodustades rea kadunud vaht valamine, kontrollitud rõhu valu ja surve valu on tekkinud. Cosworth casting meetodi on välja töötanud Ühendkuningriigi kombinatsiooniga tsirkoon liiva liiva core ja elektromagnetiline pump kontrolli valades meetodi kasutamine on edukalt kasutatud alumiiniumi sulamist silindri jaoks ja on olnud palju tehnoloogilised muudatused, näiteks madalrõhu valamise asemel elektromagnetilist Pump valamise käigus kasutada. Sellist valu meetodit saab toota alumiinium sulamist silindri seina paksus 3.5 ~ 4,0 mm on täpse liivvormvalus protsessi esindaja.

Kohtuda järjest karmimaid keskkonnaalaste õigusaktidega, auto liigub kerge suunas. Iga sõiduki kaalu vähendamine 10% võrra, saab vähendada kütusekulu 5,5%, 3% tõsta kütusekulu ~ 5 – emissiooni saab vähendada umbes 10%. Alumiiniumi ja magneesiumi ja muud värvilised sulamist valandite, valandite ja ühtset struktuuri ja täpsuse casting moodustavad tehnoloogia laialdast kohaldamist on peamine viis saavutada kerge auto valandite. Seetõttu on vajalik tehnoloogia, kasutades laia suure jõudlusega casting materjale ja automaatika seadmete laialdase kasutamisega saab ellu teadus- ja arendustegevuse ning auto valandite ja kaasaegse autotööstuse vajaduste rahuldamiseks.