Auto Anti - veenides lisaainete Casting

Tootmise auto silinder, silindripea, sisselaske ja outlet, vee jope süvend ja kuum osa sisemine nurgas departemangu sageli hõrenemine on veenid vead, sest burr süvend on puhastamiseks, vead on takistavad normaalset voolu jahutusvesi, tõsise põhjuseta mootori põletada ballooni; arvesse heitgaasi kanal hingamisteede vortex omadusi, tõsiselt mõjutada mootori, teostamise, nii, et seda lahendada veenides vead silindripea ja teine auto on väga oluline.

Esiteks veenides Defektide põhjused

Kell 573 ℃, kvarts liiv läbib crystal üleminek β-kvarts α-kvartsi. Kaasnevaid riske, mis on põhjustatud faasi-change laienemine toob kaasa liiva südamiku pinna pragunemist ja sulanud raua tungib crack moodustamiseks on veenid. Veenide põhitingimustega genereeritakse, üks on kaasnevaid riske, mis on toodetud faasi muutus kasv on suurem kui pinna liivaga tugevus; teine on sulanud raua vedelik ja piisava paindlikkuse. Veenid defekt on omamoodi laienemine tüüpi casting vead, tootmise näide joonisel 1. Üldiselt usutakse, et: ① kõrgem algne liiv SiO2, tõsisem sisu veenides defekte. (2) kõrgem kontsentratsioon algne liiv, raskemad tahvel defekte. ③ suurem kallates temperatuur, raskemad veenides defekte. Kuid valu temperatuur on vastavalt casting struktuur, seinte paksus, ei saa meelevaldselt muuta.

Kus võib vähendada kaasnevaid riske tegurid on vähendada muaree, kus saate parandada tugevus ja sitkus põhilisi tegureid on vähendada veenides, kus tegurid võivad kiirendada raua tahkumist saab vähendada ka impulsi põlvkonna. Praktikas on osutunud vaik liiva kalduvus toota veenid vead, selleks et: külm kasti vaik liiv → PEPSET vaik liiv → polümeerikattega liiv → furaani vaik liiv → aluseline Fenoolvaigu liiva.

Teine lahendab veenides vead

Veenid defektide suhtes võetud meetmete võib seostada järgmisega:

(1) vähendamiseks liiva laienemist core laiendamine algne liiv on veenides, nii algne liiv laienemist vähendamiseks on veenid vead lahendab esinemise põhjuseks esmalt kaaluda algne liiv seal kõrgel temperatuuril on cr ystal ülemineku, kui on kvarts liiv pärast 900 ℃ kõrge temperatuur kaltsineerimine üle pärast jahutus crystal paramagneti olla pöördumatud, nii algne liiv regenereerimine või röstimise pärast kasutamist oluliselt parandab suurendamisega, koos veenid vead; malmist tükki tootmine ei vaja algne liiv on sisu, ulatub 92% võib olla liiga kõrge SiO2, sest mida suurem seda suuremal määral soojuspaisumisest SiO2 sisu, üldine tootmise proovida kasutada ringlussevõetud liiva.

(2) kui algne liiva osakeste suurus on liiga kõrge, kasvu saab selgemaks ilming, üldiseks kasutamiseks kolm või neli sõela liiva originaal liiva osakeste suurusjaotuse reguleerimiseks auto silindripea soovitatav osakestest 0.355 ~ 0.154mm (50/100 pea) nühkima liiva, 0.224 osakestest kasutamisest hoiduda ~ 0.106mm (70/140 silma) ja rohkem peene liiva.

(3) parandamiseks liiva core toatemperatuuril, kõrge temperatuur tugevus samadel tingimustel sama liiva liiva tugevus sõltub tüüpi liimi ja liivaga core kompaktsus, sest külm kast on kõrgsurve tulistas liiv, liiv core pigistustunne, laienemine liiva kõrgel temperatuuril on väike, hõlpsalt toota veenides vead.

(4) erilist liiva ① kroomi peamiselt vältimiseks veenides külma toimel liiva kasutamine, kvarts liiv võib segada teatud protsendi. ② tsirkooniumoksiid tulekindlate kõrge paisumistegur on madal, kuid hind on kõrge, kasutatakse harva. ③ röstimine liiv on liiv nühkima ka faasi kuumutada 870 ℃ eespool ja isolatsiooni teatud aja jooksul, nii et räni täieliku laienemise liiv saavutada faasi muutus, nii küpsetamiseks liiva, muuta liiva. Pärast etapi teise ravi mitte ainult kasvutempo langenud märkimisväärselt, ja crystal vee, orgaaniliste saasteainete, karbonaadid ja oksiidide poolt kaltsineerimine kõrgel temperatuuril liiva oli palju eemaldamine, nii küpsetamiseks liiva ja nühkima liiva võrreldes ei ainult happe tarbimise madalad, summa ja väike maht, millest muda sisu, tähtsam on vähene paisumine. Mitte ainult saate vähendada liim lisatud, tõhusamalt takistada hallituse tera, hot pragunemine, kleepuv liiva ja muud defektid, casting täpsust parandada. ④ Baozhu liiva sfäärilise kuju on sile, mitte kumer veenides. Liikuvuse ja täidis on hea, saan hea kuju ja hallituse tugevus, collapsibility on hea, lihtne liiv toimingud, kui teistel sarnase liiv sideaine on suurem kokkuhoid, madala termilise laienemise ja chrome rauamaagi ja muude liiv sama , nii et kõrge mõõtmete täpsuse, valandite tootmisel rebeneda ja pinna vead, casting suure saagi. Baozhu liiva kompaktsus, kõrge tugevus, isegi kui korduva regeneratsiooni kasutamisega on ka väga katki, vähendada tolmu saaste, hea regenereerimine, tootmiskeskkonna valamise käigus vähendada jäätmete tööstusheiteid, soodustab keskkonnakaitse. Kõrge allumatust on alumiiniumoksiidi, allumatust ≥ 1790 ℃, erinevate metallide ja sulamite, lihtne tagasi, casting täitmiseks nii lahendada süvend õmblusmaterjalid ja veenide viga on hea valik.

(5) katmisel jahutatud värvi roll võib kiirendada tahkumist sulanud raua, üldiselt sobib auto valandite, lihtne ja kerge; paks tükki mõju ei ilmne.

(6) anti veenides praegu turul mitmeid anti vegan lisaained vastavalt koostisainete kehtestataks peamiselt orgaaniliste ja anorgaaniliste, esimene on silikaat ja metalli oksiidi, kvarts liiv, et kõrgetel temperatuuridel oma madala sulamistemperatuuriga segu liiva core crack, hoida ära sulanud raua praod täita klaas asutuse, selle lisaaine saab valmistada ümarateralise liiva tugevus väikeseid lisades koguse 1,0%-5,0%; teine on orgaanilised lisandid, lisades vähem 0,3 – 1,5%, intensiivsusest mõju kui anorgaanilised selge ja suur hulk gaasi.