Spetsialiseerunud väljasulatatava investeeringute valandite ja lõpptoodeteks süsinik terasest ja madal legeeritud terasest, meie firma on maailmatasemel tootja ja tarnija investeeringute valandite veeklaasi protsessi Hiinas. See koosneb 2 olulistele rajatistele, terase valamine valukoda ja CNC mehaaniline tehas, mis võimaldavad meil valandite täpsus ja valmistoodete tootmise tootmisvõimsusega üle 20 000 tonni ja tooted eksporditakse peamiselt Euroopasse, Ühendriigid, Jaapan ja muudesse sihtkohtadesse üle maailma.


Meie firma peakorter asub kuulsa tööstus linna Yinzhou, Ningbo, Hiina. On väga otstarbekas saavutada, geograafiline positsioon; See asub umbes 30 km kaugusel Bei-lun sadam, mis on suuruselt teine sadam, Hiina ja umbes 15 kilomeetri kaugusel Lishe rahvusvaheline lennujaam. Peamine tootmise baasi valuterasest valukoda asub Qiucun linn, Fenghua, Ningbo, kaugus 15 kilomeetri kaugusel peakorter. Ettevõte on asutatud 1992, mille kogupindala 40 000 ruutmeetrit ja nüüd töötab üle 400 inimese, sealhulgas 10 inseneride ja tehnikute 60. Ettevõte omab äsjavalminud valukoda, pindala rohkem kui 30 000 ruutmeetrit, mis on varustatud kaasaegse mitmesugust energiasäästliku; keskkonnasõbraliku tootmise read täisautomaatne vaha ja shell tegemise protsessi konveierliin ning kaks võrgusilma vöö ahjude kuumtöötlemist tootmisliinid. Mehaaniline tehas asub Longxing peakorteri ja on olemas täielik ja täpsemalt CNC mehaaniline varustus, sealhulgas 20 vertikaalne ja horisontaalne mehaaniline keskused ja üle 30 NC masinad, mehaaniline vahend on täiesti sõltumatu casting sulatus: ja on sõltumatu juhtkond ja vastavalt kohandatud ärimudel. Lisaks valamise, sepistamise ja mehaaniline, see ka on võimalus masin erinevate; profiilid. Ettevõttel on ka kõige arenenum ja täieliku kontrolli seadme valamise tööstuse, sealhulgas Spektromeeter, Metallographic mikroskoop, pinge Tester, madala temperatuuri Tester, X-ray Tester, MPT, TÜ, CMM, Video mõõtmine kohapeal jne. Need täiustatud ja vahenditega, suudame pakkuda klientidele kõige täpsema valmistooted ja teha oma üldist kontrolli vastavad nõuetele keemilise koostise ja mehaanilised omadused, mittepurustavaid katsetusi ja kõrge täpsete mõõtmete kontroll.


Meie tooted hõlmavad laia tööstusharudes, sealhulgas rongi; raudtee-, auto; veoauto, Ehitusmasinad, kaevandamise masinad, kahveltõstuk, põllutöömasinate, laevaehituse, nafta masinad, ehitus, valve ja pumbad, elektriline masin, riistvara, seadmed ja nii edasi. Meil on võimalik toota vastavalt kliendi jooniste või proove, keskendutakse nii süsinikterasest terasest ja madal sulamist. Tänapäevani, üle 100 tooraine ja 5000 liiki toodetest on välja töötatud ja toodetud meie poolt. Tunneme erinevate tööstuse standarditele nagu Hiina GB, Ameerika ASTM, AISI, saksa DIN, prantsuse NF, Jaapani JIS, Briti BS, Austraalia on ja Ameerika raudteel Assotsiatsiooni (AAR) ja muud tööstuse standarditele.


Arvestades, et traditsiooniline valuettevõtete esitab ainult valandite, Meie ettevõte täitnud ümberkujundamist ja sügav-töötlemise tootja laiendatud tootmisvõimsust uuendada. Meie põhiväärtused on pakkudes oma klientidele täiuslikke lahendusi, suur valmistoodete ja Suurepärane klienditeenindus, ja püüab suurendada toodete lisaväärtust oma peamine konkurentsivõimet. Keskendume arendada kõrge kvaliteediga tooteid tippklassi turgudel, meie tooted on mitte ainult kliendid, vaid eksporditakse üle 30 riigid nagu USA, Saksamaa, Jaapan, Hispaania, Itaalia, UK, Prantsusmaa, Holland, Austraalia, Kanada ja jne. Meie klientideks on paljud OEM-klientidele, kes on spetsialiseerunud rong, auto- ning masinate, meil juba on olnud koostöö üle 10 maailma Top 500 firmad nagu üks suur valu tarnijaid Hiinas.


Meie firma on teostanud infopõhise juhtimine, mis sõltub ERP süsteemi ja me teeme jõupingutusi, et ühtlustada oma juhtimissüsteemi mõjusust. Oleme ISO9001 ja sertifitseeritud TS16949 ja praegu integreerida mõne muu arenenud juhtimise süsteemi, 6S, tulemusjuhtimise, lean tootmise tootmine, kuue sigma jne. Lisaks oleme loonud 14001 keskkonnajuhtimissüsteemi selleks, et saada kõigile ettevõtte ja sotsiaalse kasu pikas perspektiivis.


Ettevõte on seadnud oma strateegilist eesmärki, mis on "Viib arengut selles valdkonnas, püüdes pakkuda casting ettevõtte peamine konkurentsivõimet ja põhiväärtusi", kinnitanud selle peamine konkurentsivõimet selle "juhtiv ideed, täiustatud seadmed, Väga hea, QC, ja täiuslik teenused". See kleepub kvaliteedi juhtimise filosoofia, et "alustades kliendi vajaduste ja lõpetades nende rahulolu, keskendudes kliendi nõudmised ja ületab nende ootusi". Ettevõtte vaimus "Moving kaasas käima, teerajaja ja innovating, harmoonia ja võidavad, Püüdlemine suurepäraste", ja "Ausus ja praktilisus, sihikindel Unremittingly, meeskonnatöö vaimu, saavutada ülevus" tööstiil põhineb meie firma tahaksin siiralt kutsuda külastada ja on hea koostöö suurepärane tulevik koos globaalse võimalikele ostjatele.


Kui Otsid Hiina valukoksi casting, casting tehase, casting ettevõte, investeeringute casting kärnide, kaotatud vaha valamise valukoda, terase valamine valukojad, täpsus casting valukojad, palun võtke ühendust Qianhao metallist.